GT5 vs Forza 4

Dział poświęcony piątej części GT.
kmieciu4ever
Licencja iB
Licencja iB

PSN: kmieciu4ever

Re: GT5 vs Forza

Postprzez kmieciu4ever » Śr gru 28, 2011 9:25 am

Mnie najbardziej boli różnica fizyki offline vs. online. Bierzesz wóz który offline jedzie jak po szynach, a online "miota nim jak szatan".

damian88
Licencja A
Licencja A

PSN: DAMiAn88year

Postprzez damian88 » Śr gru 28, 2011 11:31 am

kmieciu4ever napisał(a):Mnie najbardziej boli różnica fizyki offline vs. online. Bierzesz wóz który offline jedzie jak po szynach, a online "miota nim jak szatan".

racja! przez ten fakt do testowania auta udaje sie do swojego pokoju i tu na samotnosc dlugo nie narzekam, nawet ustawiajac pokoj na 2 osoby z tytulem ktory sugeruje by nie wchodzic co 2 minuty musze wywalac ludzi lub pisac ze wyscigu nie ma i nie bedzie bo testuje i ustawiam auto ale i to nie pomaga bo czesto taka osoba/jebniete dziecko zrobi wszystko by popsuc ci test, lecisz szybkie kolko a tu nagle dzwon.

w Forzy tez jest roznica miedzy offline a online?

Angello
Junior Admin
Junior Admin

PSN: Angello_PL

Postprzez Angello » Śr gru 28, 2011 11:54 am

damian88 napisał(a):w Forzy tez jest roznica miedzy offline a online?

Nie ma żadnej.
Obrazek

kmieciu4ever
Licencja iB
Licencja iB

Postprzez kmieciu4ever » Cz gru 29, 2011 11:41 am

Damian robisz pokój prywatny i tylko znajomi mogą wejść. A jeżeli znajomi ci przeszkadzają to... zmień znajomych :-)

damian88
Licencja A
Licencja A

PSN: DAMiAn88year

Postprzez damian88 » Cz gru 29, 2011 2:52 pm

ostatnio mialem przerwe w GT5, zagrywalem sie w BF3 i przez ten fakt zupelnie zapomnialem o prywatnych pokojach :mrgreen: :mrgreen:
dzieki za przypomnienie.

Leos
Licencja B
Licencja B

Re: Updejty

Postprzez Leos » N sty 08, 2012 9:50 pm

marcinb1986 napisał(a):Action nie kompromituj się... 20 h w Forza Motorsport 4 to nawet nie kropla w oceanie jakim jest Forza. To tak samo jak byli ludzie co recenzowali Gran Turismo 5 po zdobyciu 7 levelu w a-spec. Więc daruj sobie i nie hejtuj tutaj.

Chciał to wyraził swoją opinię. Równie dobrze mogę powiedzieć, że np. Skyrim to dno i tak mogę stwierdzić nawet kiedy w tą gre nie grałem. Każdy ma prawo wyrazić własną opinię i nikt nie może mu jej odebrać :D

marcinb1986
Licencja B
Licencja B

PSN: marcinb1986

Re: Updejty

Postprzez marcinb1986 » Pn sty 09, 2012 7:32 pm

Leos napisał(a):
marcinb1986 napisał(a):Action nie kompromituj się... 20 h w Forza Motorsport 4 to nawet nie kropla w oceanie jakim jest Forza. To tak samo jak byli ludzie co recenzowali Gran Turismo 5 po zdobyciu 7 levelu w a-spec. Więc daruj sobie i nie hejtuj tutaj.

Chciał to wyraził swoją opinię. Równie dobrze mogę powiedzieć, że np. Skyrim to dno i tak mogę stwierdzić nawet kiedy w tą gre nie grałem. Każdy ma prawo wyrazić własną opinię i nikt nie może mu jej odebrać :D

Oczywiście , że można wyrazić swoją opinię, ale opinie rzeczową, rzeczywistą , racjonalną. A nie , że ktoś pisze , że grał np do 7 lvl w GT i ocenia tę grę. Tak samo ma się to do Forzy 4. Więc jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś i zastanów się trochę nad tym.

adamwsb
Licencja iB
Licencja iB

PSN: adamwsb

Postprzez adamwsb » Śr sty 18, 2012 11:29 pm

to teraz moze i ja sie wypowiem bo jestem posiadaczem Forzy 4 i.... niestety dla niektorych ale jesli chodzi o model jazdy, mozliwosci tuningowe aut, przerobek ktore maja pozniej wplyw na jazde to Forza bije na glowe GT. Nie mowie ze gt5 jest zle bo gralem w te gre rok i przejechalem 97% gry, jezdzilem online i offline i po pierwszym dniu grania w Forze wiem ze do GT5 juz nie wroce. Mozecie mnie za to nie lubiec ale to moja opinia. Grajac w Forze czuje sie predkosc z jaka auto jedzie, jesli chodzi o dzwiek to nawet nie ma co porownywac bo wszyscy wiemy jaka jest roznica, jesli chodzi o poziom gry i wyscigow Forza jest z 10 razy bardziej wymagajaca i trudniejsza co jest niewatpliwie plusem jesli chcemy grac w symulator a nie arcadowke. Pogram w Forze jeszcze kilka dni i powiem cos wiecej o tej grze ale jak dla mnie porownanie FORZA 4 vs GT5 konczy sie wygrana z duza przewaga Forzy

saruto
Licencja iB
Licencja iB

PSN: Saruto87

Postprzez saruto » Cz sty 19, 2012 2:00 am

adamwsb napisał(a):Grajac w Forze czuje sie predkosc z jaka auto jedzie

a ja miałem całkowicie inne odczucie :D czułem się jakbym jechał w nfs, a auto chce mnie zabić(R8'10).
Co do dźwięku jest niezły, ale brakuje mi tam czegoś. Dla mnie jest przesadzony czasami.

Co do reszty to się wypowiem, jak więcej pogram. Biedny kolega wyjechał do Anglii pracować i zostawił mi xklocka do zabawy.
A-Spec- 40 lvl
B-Spec- 40 lvl

Dj Brabus
Licencja iA
Licencja iA

PSN: dj_brabus1980

Postprzez Dj Brabus » Cz sty 19, 2012 11:45 am

Dokładnie - mój znajomy też ma taką opinię (gra zarówno w GT5 jak i Forzę), że w Forzie w porównaniu z GT5 jeździ się jak z kijem w d... :D i zdecydowanie bardziej realistycznie prowadzenie funduje nam Gran Turismo.

Dlatego ile osób, tyle opinii...
1% experience 99% luck

Dj Brabus

Grzegorz Skarbek
http://www.autogaleria.pl

kmieciu4ever
Licencja iB
Licencja iB

Postprzez kmieciu4ever » Cz sty 19, 2012 12:14 pm

Podobno drift w Forzie jest ralistyczniejszy...

saruto
Licencja iB
Licencja iB

PSN: Saruto87

Postprzez saruto » Cz sty 19, 2012 3:04 pm

kmieciu4ever napisał(a):Podobno drift w Forzie jest ralistyczniejszy...

Z moimi umiejętnościami driftowania to bez różnicy :D w tym aspekcie obu gier nie umiem porównać.
A-Spec- 40 lvl
B-Spec- 40 lvl

kyjgel
Były moderator
Były moderator

PSN: kyjgel

Postprzez kyjgel » Cz sty 19, 2012 10:20 pm

Haters gona hate jak to się mówi, ale gdybym miał nadmiar funduszy to kopsnąłbym sobie X360+Forza 4 bo GT5 bądź jest świetne ale zastanawiam się czy nie zacząć gry od początku bo już zaczyna mnie nudzić powoli.
Obrazek

adamwsb
Licencja iB
Licencja iB

PSN: adamwsb

Postprzez adamwsb » Cz sty 19, 2012 10:47 pm

kyjgel napisał(a):Haters gona hate jak to się mówi, ale gdybym miał nadmiar funduszy to kopsnąłbym sobie X360+Forza 4 bo GT5 bądź jest świetne ale zastanawiam się czy nie zacząć gry od początku bo już zaczyna mnie nudzić powoli.

jak wspomniales GT5 jest swietne ale... powiewa nuda troche, jakbys kupil Xboxa i Forze 4 to na bank bylbys zadowolony i to bardzo. Duzo bardziej wymagajaca jest Forza i trudniej sie wygrywa wyscigi, czasami naprawde ciezko zapanowac nad autem a kazda przerobka musi byc dobrze przemyslana bo za wiele modyfikacji zmienia klase auta, zle dobrane czesci pogarszaja strasznie jazde i oslabiaja auto a nawet cisnienie powietrza w oponach ma wplyw na prowadzenie wozu. Ja gram 2 dzien i nie poznalem nawet 1% tej gry, tu jest naprawde MAAAAAAAAAAAAAASA mozliwosci i ustawien. Przy Forzie 4, GT5 jest powiem to szczerze ale prosta gra ktora jest naprawde dobra, najlepsza na PS3 aie nie ma wiele wspolnego z symulatorem

tata_arek
Licencja Rally
Licencja Rally

PSN: tata_arek

Postprzez tata_arek » Cz sty 19, 2012 10:54 pm

Forza ma 3 części na X360, więc naprawdę nie da się nudzić przy niej. IMO opóźnienie GT5 było spowodowane bawieniem się w prologa i HD concept.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gran Turismo 5